STÁLÁ CENOVÁ AKCE - DRYPOL SYSTEM SAMOINSTALACE

Instalace prováděná zákazníkem bez účasti technika*!

*V případě samoinstalace není možná návštěva technika! Při návštěvě technika již není možné požadovat přístroj formou samoinstalace nebo je nutné uhradit cestovní náklady technika v paušální výši 2.000,- Kč!

- DryPol® system  I. 30m za 32.670,- Kč vč. DPH / 27.000,- Kč bez DPH

- DryPol® system II. 50m za 34.485,- Kč vč. DPH / 28.500,- Kč bez DPH 

CENY PLATÍ POUZE PŘI MONTÁŽI SAMOINSTALCÍ*  (*viz. níže) 
- v případě samoinstalace* není v ceně návštěva technika - montáž přístroje si provádí zákazník!
- technici přístroje samoinstalací nemají, tyto jsou zasílán POUZE přepravcem PPL 
- přístroje samoinstalací je nutné objednat na 800 212 800 nebo elektrofyzika@email.cz  

- platí stejné záruky jako při instalaci firmou! ZÁRUKY ZDE (KLIKNĚTE)

Nabízíme přístroje DryPol® system I. 30m + DryPol® system s rozšířeným modulem II. 50m s výraznou slevou pro montáže samoinstalací - tedy bez účasti technika!

Nabízíme nové přístroje s plnou zárukou k dalšímu použití. Přístroje jsou dodávány se 100% plnou zárukou - 30 let na bezplatný servis a zárukou 3 roky na možnost odstoupení od smlouvy v případě neúčinnosti na stavbě. 
Naprostá nulová rizikovost použití zařízení - český certifikát EZÚ pro celou EU ! Splňuje evropské bezpečnostní normy! 

Použití - vysoušení a trvalá izolace přízemí vč. podlah + sklepy vč. podlah současně (jsou-li v domě sklepy). DryPol® system = nejvýkonnější systém odvlhčování staveb na trhu s nejdelší zárukou funkčnosti !
Přístrojů je omezené množství - počet kusů na skladě je nutné ověřit telefonicky
na tel: 
800 212 800 - linka zdarma, nebo e-mailem elektrofyzika@email.cz 

Upozornění : v případě pořízení přístroje DryPol® systém formou samoinstalace je každý zákazník výhradně sám zodpovědný za to, aby přístroj použil v souladu s jeho určením a posoudil sám vhodnost použití pro jeho stavbu – tedy na vysoušení VLHKÉHO zdiva postiženého kapilární vzlínavou zemní vlhkostí. Doporučujeme tedy důkladné prostudování možností použití a aplikaci zařízení DryPol system na našich www stránkách, nebo volejte pro konzultaci tel.: 774 765 501. 

Způsob získání přístroje DryPol® system I. 30m a II. 50m v akci :

Tyto přístroje distribujeme pouze formou SAMOINSTALACE.
Tato forma obsahuje instalaci přístroje DryPol® system zákazníkem dle přiloženého podrobného návodu. Instalace je pochopitelná a nezáludná, a je možné se během ní kdykoli obrátit telefonicky na HOT LINE firmy tel.: 800 212 800, nebo 774 765 501 kde Vám případné nejasnosti velmi rádi vysvětlíme a s instalací pomůžeme. Přístroje zasíláme jako cenný balík dobírkou přepravcem PPL - doprava zdarma. Klient si přístroj nainstaluje dle přiloženého návodu. Dále v budoucnu postupuje podle doporučení k užívání přístroje a opravě zdiva, jenž jsou také přiloženy. Při dodržení všech postupů je běžně celý dům suchý do doby cca 2 let (max. 3 roky u komplikovaných staveb), přičemž vnitřní prostory jsou suché již okolo cca 1 roku od doby instalace zařízení (dle interakce stavby).
Kontrolní měření provádíme v rozmezí 33 - 36 měsíce od data pořízení přístroje.
Zaručujeme hodnoty 3% vlhkosti v nadzemních částech budov a 6,5% v suterénních prostorech, nebo tam, kde okolní půda přiléhá ke zdivu. Kontrolní měření je na vyžádání a je zpoplatněno paušální částkou 2.000,- Kč vč. DPH. Uplatnění záruky možnosti odstoupení od smlouvy je podmíněno kontrolním měřením stavby provedené dodavatelem nebo některou z certifikovaných montážních firem. V případě nedosažení výše uvedených hodnot vlhkosti v průměru všech měřených bodů +10%  max. z konečných garantovaných hodnot vlhkosti z má zákazník právo na odstoupení od smlouvy. Tedy samozřejmostí je i zde písemná záruka možnosti odstoupení od smlouvy s možností vrácení přístroje po dobu 3 let od data pořízení za podmínek uvedených ve ,vzoru smlouvy,!

Tato forma pořízení přístroje obsahuje :
- přístroj DryPol® system I. 30m nebo s rožířeným modulem II. 50 m (dle skladových zásob - nutno ověřit)
- napájecí adaptér
- montážní sadu příslušenství
- záruku 30 let na přístroj
- záruku 3 roky na možnost odstoupení od smlouvy
- certifikát  pro EU
- záruku kontrolního měření v rozmezí 33-36 měsíce od data pořízení systému
- návod na instalaci, použití zařízení a opravu zdiva v průběhu vysoušení
- daňový doklad (pro firmy je samozřejmá možnost odpočtu DPH)

- vzor smlouvy ZDE - klikněte:  

Objednávky přijímáme na tel. 800 212 800 - linka volání zdarma, email : elektrofyzika@email.cz 

- UPOZORNĚNÍ - pokud chcete uplatnit záruku na demontáž přístrojeDryPol system a vrácení finančních prostředků do něj investovaných, musí být celý DryPol system + jeho příslušenství ve srovnatelném technickém i vizuálním stavu jako při montáži nebo nákupu samoinstalací! Při jakémkoli znehodnocení, poškození přístroje DryPol system nebo jeho obalu a to jak vizuálně tak i technicky, bude zákazníkovi vrácená částka ponížená o cenu opravy a uvedení přístroje DryPol system do původního stavu! Dbejte na to při každé činnosti v bezprostředním okolí přístroje.
V případě že zasíláte přístroj / přístroje DryPol® system poštou nebo přepravcem na adresu dodavatele musí být zařízení zabaleno dle norem s maximální ochrannou proti pádu a poškození během přepravy. Dodavatel nebere zodpovědnost za případné poškození přístroje během jakékoli přepravy od odběratele. Přístroj musí být zaslán jako cenný balík bez dobírky! V případě zaslání dobírkou NEBUDE ZÁSILKA PŘEVZATA a dodavatel nepřejímá zodpovědnost za náklady odběrateli (zákazníkovi) tímto vzniklé.

Přejeme vám suché domovy!

 

    

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

Láska, zdraví, bohatství, štěstí pro Vás.

Novinky

Elektroosmóza Machač na facebooku Elektroosmóza Machač na google plus

Zavřít

Poptávka