DOKONALÁ FILTRACE KOHUTKOVÉ I STUDNIČNÍ VODY - VAŠE ZDRAVÍ

Víte, že voda kterou pijeme je dnes již na hranici zdravotního rizika?
Víte že vzhledem k znečištění vody a její nemožnosti filtrace ve velkém se normy neustále rozšiřují?
Víte že do cca 10 let je pravděpodobnost nutnost filtrace vody ve všech domácnostech?
Víte že Vaše tělo obsahuje 70% vody?
Víte že lze zlepišt Vaše zdraví pouhou změnou kvality pitné vody u Vás doma?

Voda je medium, které nás provází celý život a bez kterého nemůžeme žít. Naše těla obsahují zhruba 70% vody, u dětí více. V každém dospělém lidském těle je až 50l vody. Tady vidíte, že voda v našem těle ovlivňuje naprosto všechno – vzhled pokožky, stárnutí, jasnost myšlenek a hlavně Vaše celkové zdraví a věk jakého se dožijete – a jak ho prožijete.
A co se děje ve skrytu Vašeho těla den za dnem?

Jsme dovozci vynikající technologie z USA - přímé filtrace domácí pitné vody. Voda je v dnešní době velmi znečistěná, a to včetně kohoutkové a studniční. Jednoduché zařízení dodá pitnou vodu ve špičkové kvalitě s 10 letou zárukou a pravidelným servisem kdekoli do bytů, domů, chat nebo firem...

  • ZÁRUKA 10 LET
  • PRAVIDELNÉ VÝMĚNY FILTRŮ FIRMOU ZA CENU 2.500,- Kč / rok
  • JEDNODUCHÁ INSTALACE (v ceně)
  • CENA  za komplet 19.500,- Kč vč. montáže
  • CENA za zdraví - nevyčísletelná
  • MOŽNOST POŘÍZENÍ NA MÍRNÉ SPLÁTKY

Volejte linku zdrama 800 212 800 nebo pište na elektrofyzika@email.cz

  

,,PITNÁ VODA,,?

Voda je medium, které nás provází celý život a bez kterého nemůžeme žít. Naše těla obsahují zhruba 70% vody, u dětí více. V každém dospělém lidském těle je až 50l vody. Tady vidíte, že voda v našem těle ovlivňuje naprosto všechno – vzhled pokožky, stárnutí, jasnost myšlenek a hlavně Vaše celkové zdraví a věk jakého se dožijete – a jak ho prožijete.
A co se děje ve skrytu Vašeho těla den za dnem?
Dnes je vědecky dokázáno, že voda není jen ta obyčejná tekutina, jak ji vnímáme, ale voda má paměť jako disk v počítači. Voda je homeopatikum – tedy menší množství vody dokáže přeprogramovat daleko větší množství dlouhodobějším stykem, tedy častým pitím.
Problém je v tom, že to co dnes pijeme a je vydáváno za „pitnou vodu“ je „pitná voda“ pouze v rozsahu laboratorního výsledku, který se vejde do normy pro věc zvanou „pitná voda“.
A je jedno, bavíme-li se o vodě, minerálce, limonádě nebo pivu. Lidé tvrdí – my máme studni a v ní laboratorně ověřenou vodu. Ano, pitnou podle normy ČSN do té míry že se neotrávíte ihned, ale postupně. Znáte případy, kdy na nějakém místě zemřely postupně celé rodiny např. na rakovinu? Dědičná věc? NE! Částečně geopatogenní zóny typu Radon, z velké míry voda ve studni. Prostě byli na místě, kde se vlivem přírody koncentrovaly ve vodě látky, aniž by to věděli – vysvětlím.
Jde o úroveň laťky, na které jsou nastaveny testy vody a kdy je z hlediska normy únosná, tedy nazývána „pitná“.
V potravinách které se prodávají, je také spousta jedů – známá éčka, aspartam, konzervanty, stabilizátory – a přesto tyto potraviny na pultech nalezneme.
Takže máme doma i jinde pitnou vodu, která v podstatě pitná ale vůbec není. Naopak, je pro zdraví škodlivá, a drtivá většina civilizačních chorob pochází právě z této „pitné“ vody.
Vodu, v jakékoli podobě a formě přijímáme den co den, od narození po naši smrt, v poměrně velkém množství 1,5 – 5 l. každý den. Jídla nespotřebujeme 2 kg každý den. Ale vody ano.
Tedy vyjděme z vědeckého výzkumu, který říká, že voda je programovatelná, a tedy co denně pijeme „přeprogramovaná“ veškerou vodu v nás těch 50l, v našem organismu podle toho jakou vodu pijeme..

Voda – jakákoli voda na planetě již dávno není tou kapalinou, kterou znali naši otcové za svého dětství, naši dědové a další předci…
Industrializace a technický pokrok za sebou nechávají na celé zemi spoušť, a nejvíce trpí právě zásoby vody na planetě, které takto neustále „přeprogramováváme“ – ke špatnému samozřejmě. Jděme pouhých 150 let do minulosti – nebyly továrny, nebyly auta, ropa a benzíny, nebyly chemické továrny, nebyly hnojeny pole a solené silnice a miliony dalších druhů znečišťovatelů na zemi, které známe.
Takže veškeré škodliviny které „vypustíme“ do ovzduší, se při každém dešti uloží do země. Při každém dešti jsou tuny těchto chemických, organických a anorganických látek splavovány půdou do spodních vod, studní, podzemních i nadzemních zásobáren pitné vody.
Ale to není zdaleka všechno – na planetě Zemi žije téměř 7 miliard lidí, kteří nejen že svou činností znečišťují zemi a její vodní toky, ale sami o sobě jsou silní znečišťovatelé vody.
Miliony lidí berou hormonální antikoncepci, miliony lidí užívají antibiotika, miliony lidí berou antidepresiva, analgetika nebo užívají drogy. Tyto látky jsou lidským tělem využity na 50%, zbytek jde do záchodu, do veřejné kanalizace a následně do čističek vod.

Jenže ouvej – další neřešitelný problém. Na dnešní úrovni nedokážeme vodu zbavit těchto příměsí, bakterií a jedů. Pouze kalu a částečně bakterií a mikrobů a to tak, že je voda chlorovaná – tedy přidává se do ní látka s názvem chlór. Všechny tato látky které jsme jmenoval denně v různých formách pijeme. A nejvíce jsou samozřejmě dnes ohroženy děti a starší lidé. Ale ani lidí v produktivním věku se tento problém nevyhýbá – příklad : víte o jevu že někdy nezabírají antibiotika? Víte proč? Protože je denně pijeme v malých dávkách ve vodě a tělo se stalo vůči nim imunní.
Chlor.
Chlór je jedovatá nebezpečná látka. V chlorované vodě vznikají trihalometany (chlorované organické látky) s karcinogenními a mutagenními účinky.
Podle amerických studií 9 % rakovin močového měchýře a 18 % rakovin tlustého střeva způsobuje konzumace chlorované vody. Pro lidi ohrožené kožním ekzémem, lupénkou a lupy způsobuje vznik nebo zhoršení jejich stavu a dalších problémů. Způsobuje demenci a rozklad. Věřte, že pokud chlor dokáže zabít bakterie, dokáže z dlouhodobého hlediska zabít i Vás. Jak dlouho se pitná voda chloruje? 60 – 80 let? Nejsou vůbec známy dlouhodobé účinky této chemikálie na lidský organizmus.
Ví se jen, že nezabíjí hned, což by neošetřená voda mohla (cholera, tyfus)

Bohužel, dnes v 21 století nemáme jinou možnost jak upravit ve velkém měřítku tyto odpadní vody než chlorováním.
Vrátíme-li se teď na začátek našeho povídání o tom, že voda je homeopatikuM a že má tu vlastnost, že dokáže malé množství vody ,,přehrát,, daleko větší množství vody podle nahrávky toho malého vzorku, pochopíte co jsem Vám chtěl říct.
My se doslova denně ,,trávíme,, vodou, kterou s důvěrou považujeme za pitnou.
Někdo argumentuje tím že pije vodu balenou. Tato voda není mnohdy lepší než voda z kohoutku. Proč? Voda, a to jakákoli v ČR se stáčí z podzemních zdrojů, které jsou kontaminované. Samozřejmě se filtrují ale zase – není technologie, která by ve velkém vodu vyčistila. Proto také nemáme pít jeden druh minerálky – abychom nedostávali jeden a ten samý druh škodlivin z jedné vody – aby si Vaše tělo mohlo „odpočinout“. Ale pít musíme, tedy jen změníme značku škodlivin. Další bomba je, že lahve PET jsou vyráběny z ropy a jsou karcinogenní – uvolňují do nápoje škodliviny. Všimněte si na etiketě – nevystavujte světlu, uchovejte v chladu. Proč? Světlo a teplo uvolňují ve velkém tyto škodliviny ( karcinogení látka zvaná Antimon) do Vašeho nápoje.
Míra znečištění planety roste geometrickou řadou a každým rokem je voda, kterou pijeme, horší a horší. Státy ani vlády s tím bohužel nemohou nic dělat, neboť neexistují technologie, které by v tak obrovském měřítku byly schopny vody vyčistit. A tak se den za dnem, rok za rokem pomalu trávíme, a jediný kdo z toho má prospěch jsou výrobci léků a státní pokladna.
Koneckonců, dožijete-li se 60. Let a potom odejdete, je to pro stát ekonomická úleva.
Pro toho kdo má zájem o své zdraví, o zdraví svých blízkých a milovaných, kdo nechce být loutkou v rukou lékárenské lobby máme špičkové řešení. A tím je reverzní osmóza, kterou jsem zmínil na začátku našeho povídání.
Reverzní osmóza a přístroj M 800, který je americké výroby a patent, byl vyvinut pro NASA, pro potřeby filtrace vody ve vesmírných projektech. Dá se říct, že tato technologie dokáže vyrobit zdravou a navíc chutnou vodu z jakéhokoli vodního zdroje.

Reverzní osmóza pracuje na principu několika po sobě jdoucích filtrů, z nichž hlavní je reverzní polopropustná membrána je srdcem celého zařízení. Tato membrána nepropustí s 99% účinností žádné předměty do velikosti 0,0001 mcr (mikronů) a nepropustí tedy nejen žádné chemické sloučeniny, jejichž velikost je daleko větší, ale žádné viry, bakterie – nic.
Mimo dalších filtrů v zařízení jsou nejhlavnějšími komponenty :
Carbon filtr – je část zařízení, která odstraňuje z vody poslední zbytky organických sloučenin s nízkou molekulovou hmotností a přispívá k odstranění nežádoucích pachů a zlepšení chuti vody před jejím použitím.
Remineralizační filtr – zpětně obohacuje vodu o nezbytné minerály ve vyváženém poměru, jako jsou vápník, hořčík, sodík a draslík.
Infra-Red filtr – aktivuje vodní molekuly v těle, zvyšuje hladinu kyslíku v těle, rozpouští a snižuje tuky v těle, chemikálie a toxiny v krvi a tím usnadňují tok krve, vylučuje ostatní odpad z těla a snižuje kyselost organismu.

Pravidelným užívání takto upravené vody, dochází k velmi rychlému zlepšení zdravotního stavu a celkové regenerace organismu.
Reverzní osmóza pracuje s tlakem vody a nevyžaduje elektrické napájení, takže nevznikají žádné další náklady, kromě výměny filtrů cca 1 x za rok. O vše se staráme my, pravidelně majitele kontaktujeme a provádíme prohlídky zařízení – samozřejmě zdarma, mimo ceny fitru.
Z vody mohou můžete mít prospěch nejen vy a Vaše děti, a to kdekoli budete, jelikož si vodu můžete brát všude stočenou s sebou, ale i Vaši blízcí. Můžete vodu u Vás stáčet a ve skleněných nádobách dávat dál po rodině těm, kteří si třeba díky stáří nebo nemoci nemohou zařízení instalovat. Nejen že budete žít zdravě Vy, ale vykonáte spoustu dobrého pro ostatní, a to se počítá.
Cena 29.500,- Kč – vč. DPH
Možnosti pořízení – hotovost, splátky bez akontace

REVERZNÍ OSMÓZA
Nejúčinnější dostupná filtrace. Odstraní z vody všechny nežádoucí látky a zpětně dodá vyvážený poměr minerálů. Tato metoda je používána pro filtraci vody z vodovodních řadů a studniční vody. ( Pozor - není vhodná na všechny typy vod)
Úpravny vody s reverzní osmózou jsou vysoce kvalitní, účinné a komplexní úpravny Vyznačují se 8 – stupňovým filtračním systémem zakončeným UV lampou.
Mechanický předfiltr - zachycuje plovoucí nečistoty a drobné částečky rzi, písku a dalších nečistot z vodovodního řadu nebo studně. Částečky větší jak 5 mikrometrů se zachytávají na těchto filtrech se 100% účinností.
Filtr s aktivním uhlím - pohlcuje mnoho chemických látek a sloučenin jako například chlór, pesticidy, trihalomethany a další. Aktivní uhlí také odstraňuje nepříjemné pachy a zlepšuje výrazně chuť vody.
Polypropylenová vložka 1 micron – zachycuje nečistoty do velikosti 1 mikrometr.
Polopropustná membrána – odstraňuje z vody většinu nažádoucích látek včetně solí, dusičnanů, dusitanů, železa, manganu, virů a bakterií a to až s 99% účinností.
Carbon filtr – je část zařízení, která odstraňuje z vody poslední zbytky organických sloučenin s nízkou molekulovou hmotností a přispívá k odstranění nežádoucích pachů a zlepšení chuti vody před jejím použitím.
Remineralizační filtr – zpětně obohacuje vodu o nezbytné minerály ve vyváženém poměru, jako jsou vápník, hořčík, sodík a draslík.
Infra-Red filtr – aktivuje vodní molekuly v těle, zvyšuje hladinu kyslíku v těle, rozpouští a snižuje tuky v těle, chemikálie a toxiny v krvi a tím usnadňují tok krve, vylučuje ostatní odpad z těla a snižuje kyselost organismu.
UV lampa – zajišťuje absolutní bakteriologickou ochranu.
Čerpadlo: pro správné působení filtračního zařízení je požadovaný tlak minimálně 3 bary, takový tlak je nejčastěji ve vodovodní síti. V případě filtračních zařízení lze používat výlučně čerpadla, konstruovaná specielně pro ně. Jejich výjimečná stavba dovoluje vytvořit vhodný tlak při výjimečně malé výrobě vody.

 

Novinky

Elektroosmóza Machač na facebooku Elektroosmóza Machač na google plus

Zavřít

Poptávka